Cam, Tasarım

Hakkımızda


Almanya doğumlu Nejla Göktaş yüksek ögrenimini Bursa  Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine Tamamladı.2002

Eğtiminin yanı sıra Bursa da  Resim ve Fotoğraf  karma sergilere katıldı. Uludağ üniveristesin düzenlediği Resim ve Fotoğraf yarişmalarında 2.3. ve mansyon ödülerini almaya hak kazanmıştır.

Yüksek öğrenemini tamamladıktan sonra uzun yıllar  İzmir şehrinde  bulunan  değişik vitray atölyelerinde vitray cam ,füzyon cam ,cam altı çalışmalarında bulundu .

Camla tanişmasından sonra 2011 yılından beri profesyonel çalışmalarını İzmir-Güzelyalı semtinde kendi atölyesi olan  Ege Vitray Atölyesinde , cam tasarım atölyesinde sürdürmektedir.

 Ege Vitray camın sanatla buluştuğu nokta, .

 

Vitrayda kalıplaşmış teknikleri aşarak, yeni bir estetikle , sınırsız cam seçenekleri ile kapı, pencere, pano, aplik, tavan,kubbe,cumba,bahçe  aydınlatması ve bu çalışmaların kullanım amacına göre mekâna, tarza, ışığın yapısına göre özel uygulamalar yapılmaktadır.
Çeşitli dekorasyon yapı fuarlarına katılan firmamız farklılığını ortaya koymuştur. Sanatsal Vitray uygulama alanlarımız, büyük ebatlı ve adetli vitray projelerinde estetik unsuru  ön planda tutarak evler dışında toplu konutlar, villalarla, otellerle, iş merkezlerine, okullara, eğlence mekânlarına, cami, killise, devlet daireleri gibi mekânlarda sanatsal değer katabilmek adına hizmet vermektedir.

Çalışma alanlarımızda hayalinizi önce eskizlerele tasarlayıp  yapılacak olan alanı fotoğraflandırıp bitmiş aşamasını sunmaktadır.

Atölyemizin  en önemli misyonları arasında projelerin taahhüt edilen zamanında teslim etmeye özen gösteriyoruz.

 

EGE VİTRAY ATÖLYESİ

Nejla GÖKTAŞ

Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim İş Eğitim Bilim Dalı

 

`Ruhun elle birlikte çalışmadığı yerde ,sanat olamaz `. Leonardo da Vinci